Angajam consilier Vanzari

SC MADLAYNEE - HEALTH SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analiza si prospectarea permanenta a pietei, pentru identificarea de noi clienti;
• Identificarea nevoilor clientilor si oferirea celor mai potrivite solutii;
• Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din portofoliu;
• Perfectarea contractelor si derularea eficienta a acestora;
• Mentinerea unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor.

CERINTE

• Atitudine pozitiva, proactivitate;
• Abilitati excelente de comunicare si vanzare consultativa;
• Bune abilitati de negociere si persuasiune;
• Mod de gandire orientat spre client;
• Capacitate planificare si organizare;
• Disponibilitatea unei activitati de teren in proportie de 50%
• Nu este necesara experienta in vanzari

BENEFICII OFERITE

Training de specialitate;
Salariu fix + Comision

Succesul si ascensiunea firmei noastre in domeniul vanzarilor creste pe zi ce trece si datorita acestui fapt deschidem un nou punct de lucrul in Bucuresti. De aceea, suntem in cautare de noi candidati dornici sa-si puna in valoare aptitudinile si cunostintele profesionale, interesati in construirea unei cariere profesionale in domeniul vanzarilor.