Angajam CASIERI - Supermarket Razoare

ESSA Sales & Distribution srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam CASIERI pentru un supermarket situat in zona Razoare

Se lucreaza astfel: 8 ore/zi, in doua ture (06:00-14:00, 14:00-22:00), 5 zile/saptamana, 2 zile libere atat in timpul saptamanii, cat si in weekend.

CERINTE

Se cer:
- studii medii finalizate (diploma de bacalaureat) sau experienta anterioara pe un post de casier
- disponibilitate de lucru pe ture

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- pachet salarial: 925 lei net (bani in mana) + bonuri de masa (in valoare de 9,41 lei net)
- oportunitate de dezvoltare

ESSA Sales & Distribution este companie membra a grupului de firme SPAR (www.spargroup.ro), reprezinta componenta specializata pe servicii suport vanzari. Grupul SPAR este prezent in piata din Romania de peste 6 ani si s-a specializat pe oferirea de solutii trade si suport vanzari pentru companii active in segmentul FMCG si nu numai. La nivel national, ESSA opereaza doar prin structuri permanente si dispune de personal prezent in toate orasele de peste 35.000 locuitori.
ESSA Sales & Distribution ofera solutii imediate pentru toate companiile producatoare/distribuitoare de bunuri larg consum, in ideea de a asigura o mai buna distributie numerica si ponderala, implicit si o mai buna vizibilitate in punctele de vanzare.