Angajam casiere pentru Bucuresti( toate sectoarele)

Favbet

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- Informarea clienților în legătură cu produsele, promoțiile și regulile jocurilor aflate în derulare;
- Încasarea banilor pentru vânzarea serviciilor și produselor specifice;
- Acceptarea și validarea tichetelor de pariere;
- Întocmirea zilnică a documentelor contabile primare;
- Crearea unui mediu ambiental plăcut pentru clientii nostri.

CERINTE

Studii medii absolvite;
- Cunoștințe de operare PC – nivel mediu;
- Atitudine orientată către client și bune capacități de comunicare;
- Persoană echilibrată, responsabilă, conștiincioasă;
- Loialitate, corectitudine și seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariul atractiv
-Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata, forme legale de munca
- Oportunitatea unui loc de muncă stabil;
- Instruire de specialitate și dezvoltare profesională;
- Noi iti oferim un post de munca alaturi de o echipa tanara, motivata si orientate spre atingerea obiectivelor
- Program de lucru flexibil;
- Oportunităţi de promovare.