Angajam casiera

SC O&A 2000 Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fast- food cu specific turcesc- arabesc angajam CASIERA

Descriere job:
- Deservirea clientilor in cele mai bune conditii
- primirea comenzilor clientilor
- prezentarea meniurilor si a preturilor
- intocmirea raportului de sfarsit de tura
- intocmirea monetarului si a raportului Z

CERINTE

- Persoana agreabila, energica, prezentabila, ingrijita
- Experienta min 1 an
- Rezistenta la stres si/sau rutina, stat in picioare
- Persoana motivata si responsabila
- Sa poata lucra atat singur, cat si in echipa
- Disponibilitate pentru lucru in ture

BENEFICII OFERITE

- contract de munca pe perioada nedeterminata
- stabilitatea locului de munca
- conditii decente
- echipa tanara si dinamica
- salariu fix, mariri de salariu, bonusuri, alte beneficii

Calif este primul Kebab Boutique din Romania care ofera o bucatarie orientala de bun gust: gatim numai cu ingrediente proaspete si naturale, iar toate specialitatile noastre sunt preparate cu grija in centrul propriu de productie.