Angajam Casier - Vanzator

Scandia Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
1. Asigura gestionarea operatiunilor de casa, se ocupa cu incasarea de numerar, tichete, carti de credit, etc
2. Asigura o servire exceptionala clientilor respectand standardele Restaurantelor Scandia Sibiu, sugereaza produse, promotii, respecta principiile dupa care se lucreaza in companie-“ Excelenta Servirii cu Dichis” (flexibilitatea fata de toti clientii Scandia Sibiu, concentrare pe clienti).
3. Participarea la inventarele zilnice, saptamanale si lunare.
4. Are obligatia sa predea gestiunea comform totalului citit de casa fiscala la sfarsitul turei.
5. Respecta standardele de asamblare a comenzii.
6. Asigura si pastreaza curatenia pe tot parcursul zilei in zona de servire si zonele complementare si pastreaza curatenia zilnica a utilajelor aferente postului.

CERINTE

Cerinte:
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii.
- Bune abilitati de planificare, organizare.
- Abilitatea de a avea atentie distributiva.
- Program de lucru in ture: 08:00 - 16:00; 11:00 - 19:30; 16:00 - 24:30.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii): 1800 lei
Pachet salarial motivant cu contract de munca.
+ Tichete de masa
+ Spor de week-end.
+ Decont pentru transportul de seara.