Angajam bucatar cu experienta, zona Aviatiei (Bd Ficusului)

rawmazing

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Firma de catering vegetarian, angajeaza bucatar cu experienta (2 posturi) si 1 ajutor de bucatar

- pregateste retetele conform meniului zilnic, pentru livrare catering
- are obligatia sa cunoasca si respecte intocmai meniul stabilit de conducere
- se implica creativ in imbunatatirea meniului, atunci cand i se cere acest lucru;
- respecta intocmai retetarul produselor pregatite zilnic;
- face necesarul zilnic de materie prima,
- preia in gestiune material prima.
- testeaza preparate noi
- participa la actiuni de curatenie si intretinere in cele mai bune conditii ale bucatariei

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- experienta intr-un post similar de cel putin 3 ani;
- persoana matinala, disponibila pentru program dis-de-dimineata
- bun coechipier, lucreaza bine in echipa
- persoana rezistenta la efort fizic
- diploma de bucatar
-preferabil, experienta in bucataria raw-vegan
- preferabil persoane nefumatoare, vegetariene

BENEFICII OFERITE

- experienta 2-3 ani in bucatarie
- program: 6.30 - 16.30, cu o ora pauza de masa
- mancare asigurata de firma
- salariu motivant
- bonusuri pentru realizari de exceptie

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de catering cu profil vegetarian.