Angajam brokeri imobiliari cu/fara experienta

CR IMOB STANDARD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca ai curajul sa intri in zona in care singurul responsabil pentru tot ceea ce ti se intampla in viata esti doar tu, te asteptam cu mare drag la o discutie fara obligatii, pe parcursul careia vom stabili impreuna daca suntem compatibili reciproc si cum putem colabora.

Oferim:
- conditii flexibile de colaborare;
- oportunitati multiple de dezvoltare personala, profesionala si antreprenoriala; meseria noastra este de crescatori de oameni de afaceri.
- programe complexe de gestionare a afacerii(CRM); training continuu de specialitate;
- o echipa tanara in care va veti gasi imediat locul;

Nu oferim:
- program fix 09:00 - 18:00 cu inchiderea imediata a usilor la sfarsitul programului;
- salariu fix (satisfactiile financiare si personale sunt direct proportionale cu efortul si implicarea depusa)
- mediu propice pentru dat vina pe altcineva atunci cand lucrurile nu merg bine
Cautam persoane dornice de afirmare si dezvoltare personala

Dacă vrei să faci parte din echipa noastră și să te bucuri de un job interesant, te asteptam la un interviu.

CERINTE

- implicare ridicata, eforturi sustinute, rezistenta la stres/refuzuri
- mobilitate;
- cunostinte minime de operare calculator (MS Office, aplicatii web, etc);
- sa vrei mai mult decat ai si sa fii dispus sa platesti pretul corect.

Suntem apreciati pentru eficienta colaborarii cu fiecare dintre clientii nostri.