ANGAJAM BICICLISTI TRANSPORT MATERIALE RECICLABILE

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam cargo-biciclisti full time pentru a prelua cu cargo-tricicletele materiale reciclabile de la clientii sau scarile de bloc inscrise in program, predominant zona sector 1 si sector 2, Bucuresti.

Detalii: 0799-844.305, hr@viitorplus.ro

CERINTE

- orientare in spatiu (avantaj cunoastere Bucuresti – sector 1 si 2, utilizare aplicatii GPS / google maps)
- respectare reguli de circulatie rutiera
- rezistenta la efort si stres generat de prezenta in trafic.

BENEFICII OFERITE

OFERIM:

- program de 8 ore/zi, de luni pana vineri
- pachet total 1700 lei / luna (salariu net pe contract individual de munca + tichete de masa + abonament RATB/METROREX + decont telefonie mobila)
- posibilitatea de a castiga venituri suplimentare peste pachetul total de baza lunar
- posibilitatea de renegociere pachet de baza dupa 3 luni, daca colaborarea cu angajatorul decurge bine.

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.