Angajam barman-ospatar-hotel 4 *

SC ISIS ARMONIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Seriozitate, profesionalism, corectitudine, capacitatea de a lucra in echipa, punctualitate, rezistenta la efort prelungit.

CERINTE

Candidatul ideal:
Atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila, orientare catre client,
Proactivitate, flexibilitate, capacitatea de a gasi solutii si a rezolva probleme,
Abilitati de relationare cu oamenii, lucru in echipa, bune abilitati de comunicare.

Responsabilitati:
Participa la pregatirea saloanelor restaurant sau a salilor de evenimente conform standardului companiei,
Realizeaza mise en place si pregateste echipamentul folosit pentru a asigura o buna desfasurare a activitatii echipei,
Intampina clientii, preia comenzile si le onoreaza cu promptitudine,
Verifica aspectul si cantitatea produselor preparate in momentul preluarii lor de la bucatarie,

Situat ultracentral, in apropierea Pietei Unirii si Universitatii, Hotelul Armonia ofera acces facil si rapid catre institutiile publice, centrele financiare, universitare si medicale, precum si catre zona istorica a Centrului Vechi al Bucurestiului, arie care imbina trecutul cu prezentul si care face deliciul turistilor de toate varstele prin gama variata de restaurante, terase, locuri de recreere.

Hotelul dispune de 32 de camere structurate pe 3 nivele, fiecare tip de camera fiind creat pentru a oferi maxim de confort pentru o sedere cat mai placuta.