Angajam asistenti in brokeraj in asigurari

Albert Broker De Asigurare Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate de Brokeraj in asigurari, angajam absolventi de facultate si fosti angajati din sistemul bancar si asigurari.

Societatea isi va deschide birouri in toate judetele din Romania si are nevoie de structura de vanzare in domeniul Asigurarilor de viata si non-viata.

Forma contractuala : contracte de Mandat.

CERINTE

CERINTE:

-minim studii liceale finalizate(bacalaureat)
-excelente abilitati de comunicare
-atitudine pozitiva si prestanta in comportament
-capacitate de decizie
-abilitati in si de prezentare
-cunoasterea unei limbi de circulatie
-experienta in domeniul comunicarii

BENEFICII OFERITE

-comisioane si/sau salariu fix + bonusuri
-Societatea va pune la dispozitie logistica si echipamente aferente acestei activitati.