Angajam asistent veterinar, cu experienta in frizerie canina

VetSpot

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- in primul rand tunsul si alte activitati ce tin de frizeria canina
- responsabilitatile tipice unui asistent veterinar

Program de lucru:
- cu incepere in prima parte a zilei (ora 9 sau 10 AM)
- 2 sambete pe luna libere
- duminicile libere

CERINTE

Candidatul ideal indeplineste urmatoarele conditii:
- are experienta in cosmetica canina (tunsul cainilor)
- este o persoana care iubeste si respecta animalele
- are abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- lucrul intr-o echipa tanara si prietenoasa.
- contract de munca
- salariu foarte bun
- bonusuri
- job permanent (nu sezonier

Suntem o societate relativ noua, cu o activitate de 3 ani si jumatate, ce ofera servicii de asistenta medicala veterinara, chirurgie veterinara, cosmetica/frizerie canina, pet-hotel si consultanta privind ingrijirea si cresterea animalelor de companie.
Pentru noi, cele mai importante valori sunt: respectul pentru animale, respectul pentru clienti, respectul pentru colegi. Activitatea noastra se organizeaza in jurul acestor valori.