Angajam asistent manager vorbitor de lb franceza

ALLIANCE DIFFUSION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi:

- postare anunţuri de recrutare, selecţie candidaţi, organizare interviuri de selecţie
- întocmirea dosarului de angajare şi a actelor necesare pentru realizarea contractelor de muncă
- întocmirea contractelor cu clientii din Franta si Belgia
- coordonarea activităţilor de deplasare a personalului companiei (procurare bilete transport, întocmirea documentaţiei necesare pentru deplasări)
- coordonarea activităţii de evidenţă a personalului (condica de prezenţă, ordinele de deplasare, certificatele medicale, cererile de concediu, urmăreşte ca fiecare dosar de personal să fie complet şi corect întocmit)
- asigura asistenta telefonica angajatilor si clientilor in timpul perioadei contractuale.
- managementul documentelor companiei (receptionarea şi expedierea corespondenţei, arhivarea documentelor companiei, sortarea, arhivarea şi evidenţa contractelor incheiate de companie, traducerea anumitor documente)
- administrarea apelurilor telefonice ale companiei
- coordonarea activităţii administrative la nivelul sediului şi a punctelor de lucru (urmărirea autorizaţiilor de funcţionare, a poliţelor de asigurare)

CERINTE

Cunostinte medii de limba franceza scris si vorbit.
Cunostinte medii a pachetului Ms Office;
Experienta de minim 1 an pe un post similar.
Bune abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare.
Seriozitate

BENEFICII OFERITE

- un mediu de lucru modern şi dinamic
- condiţii foarte bune de lucru
- salariu motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara