Angajam reprezentant comercial si tehnic echipamente coduri de bare

PRICON GRAPHICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta cu echipamente si servicii specifice codurilor de bare
- Comunicarea interpersonala cu clientii firmei si identificarea clientilor potentiali
- Planificarea activitatii proprii
- Elaborarea si redactarea documentelor specifice cerute de management
- Asistă Directorul General în implementarea şi dezvoltarea de noi proiecte

CERINTE

- Cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze scris si vorbit, cunostinte operare PC, cunostinte de redactare documente oficiale
- Cunoasterea de tip general a regulilor de conduita
- Aptitudine generală de învăţare
- Aptitudini de comunicare orală şi scrisă
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
- Respectarea instrucţiunilor orale şi scrise
- Acordare şi transmitere de informaţii
- Culegere, clasificare şi interpretare a informaţiilor

BENEFICII OFERITE

Prime sau bonus de performanta

Companie infiintata in anul 2005 care comercializeaza consumabile tipografice. Partenerii principali sunt tipografii din Romania. Import de consumabile si accesorii destinate industriei tipografice. Servicii si echipamente specifice domeniului codurilor de bare.