2000 Lei! Angajam Ajutor Preparator Sucuri Naturale (RowVegane), program 6.30-14.00, luni-vineri, 2000 Lei, zona Herastrau. Telefon: 0721796468

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de producere si comercializare sucuri naturale angajeaza personal pentru programul 6.30-14.00, de luni pana vineri. Sediul este localizat in zona de Nord, Herastrau. Se ofera un salariu de 2000 Lei, plus CIM si alte beneficii in functie de seriozitatea si stabilitatea la locul de munca.

Detalii la 0721.79.64.68
Ne puteti trimite cv ul dvs cu specificatia postului pentru care aplicati la marinadavida(at)outlook.com, carmen(at)1hr.ro
Urgent!!!

CERINTE

Seriozitate, stabilitate si bun simt.

BENEFICII OFERITE

2000 Lei, Cim.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul personalului casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie.
tel. 021.313.59.59, 0721.796.468, 0726.334.403
www.cleaning-babysitting.ro