Angajam agenti vanzari full time

SC Maio Sistem SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC Maio Sistem SRL cauta 10 agenti de vanzari pentru activitate full-time . Suntem o echipa tanara care inspira si educa oamenii ambitiosi.

Responsabilitati:
- Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti;
-Sustinerea Sales-Manager-ului in procesul de vanzare;
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si cu potentialii clienti;
- Promovarea si prezentarea produsului;

CERINTE

Pentru dezvoltarea zonei, se cauta reprezentant de vanzari .
Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
Persoana motivata;
Dorinta continua de autodepasire;
Cu sau fara experienta
Fire sociabila, cu dorinta de a invata permanent si capacitate de lucru in echipa;
Studii medii sau superioare;
Permis de conducere categoria B;
Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii;
Domiciliul stabil in Bucuresti;
Disponibilitate la un program de lucru flexibil;
Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
Orientare catre client si capacitate de a intelege nevoile acestuia;
Ambitie si perseverenta in realizarea obiectivelor;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Posibilitatea de a fi antreprenor pe baza rezultatelor(1-3ani). Se ofera franciza doar pe baza rezultatelor;
- Loc de munca stabil
- Pachet salarial motivant (salariu fix si/sau comision din vanzari)
- Bonusuri in bani, obiecte sau excursii
-Team-buildinguri(vara la mare, toamna in Delta Dunarii si iarna la munte)
- Training-uri regulate care vor fi sustinute atat de team-leaderul departamentului cat si de speakeri / traineri din Romania si din strainatate
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva

SC Maio Sistem SRL angajeaza agenti de vanzari pentru activitate full-time in vanzari directe. Societatea noastra este o filiala a unui grup de firme cu o experienta de peste 20 de ani in vanzari in Romania si peste 100 de ani in America.