ANGAJAM AGENTI VANZARI

FIORE ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Santem o firma de distributie, dresuri de dama, lenjerie intima, colanti dama, incaltaminte pentru copii, genti dama, lenjerie de corp, imbracaminte dama, etc. Postul de agent vanzari din cadrul firmei noastre, inseamna munca numai de teren, comenzi luate de la clienti, lansarea zilnica a comenzilor catre firma, ducerea comenzilor la clienti si urmarirea incasarilor din piata.
Trimiteti CV la adresa de mail fioreromania@yahoo.ro , tel.mobil: 0722.135.022

CERINTE

Candidatul ideal pentru postul de agent vanzari, trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte;
- sa ai placa sa lucreze cu oamenii;
- sa fie comunicativ si o fire sociabila;
- seriozitatea trebuie sa fie punctul forte al viitorului candidat
- experienta in vanzari, in domeniul mai sus mentionat.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- comision consistent:
- masina de serviciu cu sofer.

Magazin cu articole de dama, dresuri dama si copii, colanti dama, pijamale dama si copii, bluze dama, fuste, rochii, lenjerie intima, etc.