Angajam agenti vanzari

SC Maio Sistem SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prezentarea produselor noastre si promovarea imaginii companiei catre clienti
-Contactarea potentialilor clienti si mentinerea relatiilor cu acestia
-Implementarea strategiei de vanzare si urmarirea fidelizarii clientilor

CERINTE

-permis de conducere
-masina personala constituie un avantaj
-persoana serioasa cu spirit de echipa
-dorinta permanenta de perfectionare si avansare in cariera
-dinamic, aspect placut, perseverent, cu capacitatea de a invata lucruri noi
-atitudine pozitiva
-sa fie motivat de castiguri bazate pe comision
-sa fie organizat si disciplinat
-sa interactioneze usor si sa fie comunicativ
-sa fie o persoana de incredere
-abilitati de comunicare verbala si scrisa
-putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Se ofera: -salariu fix plus comision din vanzari
-decontare combustibil
-prime stimulative corespunzatoare performantelor individuale
-programe de pregatire continua in tara si strainatate
-team-building-uri

Companie cu peste 100 de ani experienta in domeniul vanzarilor directe, ce face parte din marele concern american Scott Fetzer. Prezenta in Romania de 20 de ani, are ca scop promovarea propriilor angajati.