Angajam Agenti Imobiliari

Attractive Property

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preluarea cererilor clientilor;
- respectarea intocmai a solicitarilor acestora;
- analizarea si gestionarea preturilor pietei;
- asigurarea unei bune comunicari pe toata durata colaborarii.

CERINTE

- persoane dinamice si comunicative;
- capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa;
- competente in negociere;
- cunostinte PC ( microsoft office, navigare internet ).

BENEFICII OFERITE

- asistenta si training permanent pentru persoanele care nu au cunostinte in domeniu;
- contract individual de munca;
- salariu fix negociat in cadrul interviului;
- comision progresiv in functie de tranzactiile efectuate.

Attractive Property este o societate comerciala care are ca domeniu intermedierea vanzarii si inchirierii imobilelor si oferirea de consultanta in domeniul imobiliar, punand in legatura cererea cu oferta, cu scopul atingerii solicitarilor clientilor si platii unui comision de catre acestia.