ANGAJAM AGENTI DE CURATENIE

SC NEW PARTNER PT SRL-DIVIZIE CURATENIE HELP CLEAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atribuţiile principale şi sarcinile specifice:
−Planifica activitatea proprie identificand eficient ordinea stabilita prin norme interne si conform indicatiilor primate in vederea optimizarii timpului de indeplinire a acesteia;
−Efectueaza curatenia in spatiile repartizate, precum si curatarea utilajelor de ambalare prin aplicarea procedurilor de lucru si respectarea protocoalelor de curatenie, folosind ustensile potrivite si substante adecvate locului de dezinfectat si scopului urmarit;
− Raspunde de utilizarea si pastrarea in bune conditii a ustensilelor de curatenie ce le are personal in grija, precum si a celor care se folosesc in comun si le depoziteaza in conditii de siguranta.
-Asigura transportul deseurilor in conditii corespunzatoare, pe circuitul stabilit, respecta atributiile conform legii privind depozitarea si gestionarea deseurilor.
−Isi desfasoara activitatea in echipa respectand raporturile ierarhice si functionale;
−Se prezinta la serviciu cu deplina capacitate de munca pentru a efectua servicii la parametrii de calitate impusi.
−Respecta ordinea si disciplina la locul de munca, foloseste integral si cu maxima eficienta timpul de munca;

CERINTE

Legat de sarcinile de serviciu:
−Responsabilitatea realizării sarcinilor de serviciu este dată de atributiile de serviciu cuprinse in fisa postului
−utilizarea in mod eficient a resurselor puse la dispozitia: echipamente, materiale decuratenie si dezinfectie;
−raspunde cu promptitudine sarcinilor date de conducerea unitatii;
-aduce la cunostinta sefului de compartiment orice disfunctionalitati aparute in sectorul respectiv
− are obligatia sa poarte echipament de lucru si protectie adecvat

BENEFICII OFERITE

- salariu fix atractiv
- bonusuri lunare in functie de realizari
- decontare bilete transport