Angajam Agent de turism

Planet Ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica nevoile clientilor
- Creeaza oferte personalizate
- Raspunde pentru desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice
- Promoveaza ofertele turistice pe diverse portaluri de turism sau site-uri de profil
- Actualizeaza ofertele turistice pe site-ul agentiei
- Verifica si solutioneaza in limita competentelor reclamatiile clientilor
- Participarea la targuri si expozitii de profil

CERINTE

- studii superioare
- limba engleza nivel avansat
- curs calificare Agent de turism
- cunostinte PC ( Microsoft Office, Internet)
- abilitati de vanzare si negociere
- excelente abilitati de comunicare
- capacitate de invatare rapida
- persoana orientata catre client
- cunostinte sisteme de rezervari constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de a participa la infotripuri.

Agentie de turism turoperatoare oferim pachete turistice individuale si de grup, citybreak-uri, circuite, asigurari medicale.