Angajam agent comercial

SC ROLLOTEC SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C.Rollotec S.R.L produce si comercializeaza sisteme de protectie solara. Suntem reprezentantul companiei germane Warema, cea mai importanta companie din domeniul tehnicii de umbrire din Europa. Oferim o gama larga de produse de protectie solara exterioara si interioara.
Cautam agent comercial pentru promovarea si vanzarea sistemelor de protectie solara (jaluzele exterioare, rulouri, marchize, plase de tantari, automatizari, usi de garaj).
Responsabilitati:
- managementul clientilor existenti
- consultanta pentru clienti noi si arhitecti
- promovarea si vanzarea produselor Warema si Rollotec
- analize si rapoarte privind clienti, vanzari, activitate, etc.

CERINTE

- abilitati bune de comunicare
- cunostinte PC
- experienta in domeniul constructiilor (optional)
- comunicare in limba engleza / germana - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- conditii de lucru bune: telefon mobil, masina de serviciu, laptop

SC ROLLOTEC SRL produce si comercializeaza produse de umbrire.
Suntem reprezentantul companiei germane WAREMA, cel mai important producator de tehnica de umbrire din Europa.