Angajam 2 menajere pentru birouri in Balotesti, 1160 lei + CIM. Urgent!

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 2 menajere cu experienta si recomandari pentru birouri in zona Balotesti. Program : in ture: tura 1 de la 05:00-14:30; tura 2: 12:00-20:30. Salariul: 1160 lei + CIM, transport asigurat, prime de sarbatori. Atributii: curatenie si protocol. Cautam persoane serioase, muncitoare, cu experienta minim 3 ani. Angajare imediata.

CERINTE

2 menajere cu experienta si recomandari pentru birouri in zona Balotesti. Program : in ture: tura 1 de la 05:00-14:30; tura 2: 12:00-20:30. Salariul: 1160 lei + CIM, transport asigurat, prime de sarbatori. Atributii: curatenie si protocol. Cautam persoane serioase, muncitoare, cu experienta minim 3 ani. Angajare imediata.

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.