INGINER STRUCTURIST

S.C. VAN PROJECT&DESIGN S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmeste proiecte de rezistenta faza DTAC si PT+DDE pentru case, blocuri, hale si alte constructii, liste de cantitati. Urmareste constructia efectiva. Asistenta tehnica in teren, urmareste lucrarile si intocmeste dispozitii de santier acolo unde este cazul pentru modificarea solutiei initiale sau adaptarea ei.

CERINTE

Cunostinte de Autocad si experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, masa de pranz asigurata, bonusuri la lucrarile terminate.

Birou de proiectare, cu o experienta de peste 10 ani, care acopera programe de arhitectura si dimensiuni variate: magazine si complexe comerciale, locuinte individuale si colective, imobile de birouri si imobile cu destinatie hoteliera, unitati medicale, spitale si policlinici, etc.

S.C. VAN PROJECT&DESIGN S.R.L. ofera: proiectare complexa de arhitectura pentru constructii civile si industriale si servicii necesare realizarii unui obiectiv de investitie imobiliar: consultanta, studii de fezabilitatate, obtinere de avize si autorizatii, proiectare, inclusiv urmarire de santier.