Angajăm jurnaliști

Citadel Media Group Limited

Job expirat

RESPONSABILITATI

Citadel Media Group Limited (crimemoldova.com) caută un jurnalist de investigații. Este un lucru pentru cei, care doresc să efectueze investigații jurnalistice despre corupție și crimă in România și Moldova.
Selecția candidaților va petrece în 3 etape: Analiza CV-ului și publicațiilor prezentate; Scrierea unui articol pe o anumită temă. Analiza rezultatului; Interviu.

Te așteptăm în echipa noastră!

Cei interesati pot transmite CV și linkuri la articole publicate la adresa cmd@a-b.su ori workenshtein@gmail.com.

CERINTE

Experiență în domeniu de cel puțin un an; cunoașterea limbii engleze. Este salutabilă capacitatea de lucru cu 1C-Bitrix și Photoshop și competența juridică.

BENEFICII OFERITE

Ofertă: lucru la distanță, un salariu decent (se negociază în cadrul interviului), lucru în cadrul unei echipe motivate.

Citadel Media Group Limited (http://a-b.su) caută un jurnalist de investigații. Este un lucru pentru cei, care doresc să efectueze investigații jurnalistice despre corupție și crimă in Moldova.