CONSILIER VÂNZĂRI OBIECTE SANITARE (1700 - 7000 RON)

SIMPLEX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

1. Comercializarea și promovarea produselor;
2. Consilierea clienților privind sortimentul, calitatea, prețurile și caracteristicile produselor;
3. Identificarea nevoilor clienților și oferirea soluțiilor potrivite cu cel mai înalt grad de profesionalism;
4. Personalizarea ofertelor clienților;
5. Gestionarea portofoliului de clienți și urmărirea feedback-ului acestora privind ofertele.
6. Supravegherea procesului de facturare, încasare a contravalorii produselor și livrare.

CERINTE

Ești candidatul ideal, dacă:

1. Ai excelente abilități de comunicare, negociere și convingere;
2. Ești o persoană responsabilă, activă, orientată spre client și spre obținerea rezultatelor;
3. Ai atenție sporită la detalii și capacitate de concentrare;
4. Ai dorință puternică de dezvoltare și capacitate de a învăța lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

1. Pachet salarial motivant (1700 - 7000 RON);
2. Tichete de masă;
3. Abonament corporativ de telefonie mobilă;
4. Posibilități reale de avansare și dezvoltare a carierei;
5. Mediu de lucru plăcut.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-urile la adresa de e-mail: personal@simplexro.ro , cu indicarea postului pentru care se aplică. Tel.:+40 747 396 923
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Simplex - companie internațională specializată în comercializarea produselor termo, hidro, obiectelor sanitare, climatizare și ventilare