Analist Vanzari

AUSTRAL TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face in calatoria Austral?

• Vei realiza analize si raportari periodice cu privire la situatia vanzarilor pe diversi indicatori;
• Vei intocmi oferte de produse si preturi pentru licitatii si oferte punctuale;
• Pentru ca ne dorim sa avem totul la zi, vei actualiza si mentine baza de date cu preturile speciale;
• Punem accent pe comunicare, de aceea vei tine legatura cu departamente precum vanzari, marketing, achizitii;
• Deoarece ne dorim sa fim din ce in ce mai buni in ceea ce facem, vei urmari si centraliza informatii cu privire la concurenta;

CERINTE

Nu uita sa pui in “bagaj”!

• Experienta profesionala intr-un rol similar de minim 3 ani ;
• Abilitatile de comunicare si relationare foarte bune;
• Abilitatile excelente de analiza;
•Organizarea si atentia distributiva;
• Cunostintele avansate de utilizare MS Office (in special Excel);
• Limba engleza – nivel avansat.

Pentru noi, ca echipa, fiecare zi este o calatorie care se incheie cu zambetul pe buze.
Ne place sa ne bucuram unii de prezenta celorlalti si facem echipa atunci cand muncim, si cand sarbatorim reusitele.
Stim sa cream lucruri numai cu pasiune si sa raspundem cu mult profesionalism atunci cand vine vorba relatiile cu cei din jur.
Cu orice ocazie suntem atenti la nevoile celorlalti si ne oferim sprijinul cu mult curaj.

Daca si tu simti si actionezi la fel, atunci hai cu noi in calatoria Austral!

AUSTRAL TRADE este un lider pe piaţa importului, producţiei şi distribuţiei de articole de birotică şi papetărie, astfel incat, de peste 19 ani, „Stii pe ce te bazezi!”.
Politica noastră de parteneriat cu furnizori de renume pe plan internaţional, majoritatea producători, este cel mai bun mod de a oferi clientilor nostri cele mai bune şi mai noi produse, n exclusivitate.
Specificul activitatii noastre este de vanzare business to business (direct catre birourile companiilor), oferind solutii pentru birou clientilor nostri si oferindu-le consultanta pentru eficientizarea activitatii lor. Astfel, ne dorim ca in echipa noastra de vanzari sa avem consultanti activi, care sa ofere clientilor nostri solutiile potrivite si, in acest fel, sa dezvoltam parteneriate de succes.
Pentru mai multe informatii despre noi, te invitam sa vizitezi site-ul nostru: www.austral.ro