Analist salarizare Bucuresti

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Misiune:
(R51410001150)

Căutăm o persoana ambiṭioasă, perseverentă şi concentrată pe rezultate pentru a se alătura echipei de Salarizare la sediul nostru din Bucureşti.

In calitate de Analist salarizare in Veo, principalele tale misiuni vor fi:

• Colectarea şi înregistrarea în programul de salarizare specific proiectului ansamblul de elemente (pontaje, validări plată ore suplimentare, prime, avansuri de cheltuieli) în vederea realizării calculului de salarii;
• Verificarea fluturaşilor de salariu în raport cu elementele fixe şi variabile cu scopul de a identifica şi corecta anomaliile de orice natură;
• Realizarea documentelor aferente lichidărilor;
• Gestionarea dosarelor de personal (concedii medicale, de maternitate, de creştere a copilului, accidente de muncă) în vederea realizării formalităṭilor necesare indemnizării acestora de către instituṭiile competente;
• Calcularea cotizaṭiilor sociale (lunar/trimestrial şi anual) şi le transmiṭerea către instituṭiile competente.

CERINTE

Candidatul ideal:

Pentru reusita in aceasta misiune este nevoie de:
• Cunoştinṭe de limbă franceză la nivel mediu-avansat (cerinṭă obligatorie);
• Cunostinte de legislatia muncii;
• Capacitate de organizare, spirit analitic, atentie la detalii si rigurozitate;
• Capacitate de sinteza si abilităṭi în lucrul cu cifrele.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

• Formare la nivel internaţional;
• Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
• Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 8 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!