Analist Oferte Bancare

Conso Media Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizeaza ofertele de produsele si servicii financiare
- actualizeaza informatiile despre ofertele financiare in baza de date
- realizeaza activitati de mystery-shopping
- administreaza aplicatiile online dezvoltate de companie

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil economic, de preferat “finante-banci”
- rigurozitate si atentie la detalii
- abilitati foarte bune de comunicare, planificare si organizare
- limba engleza, nivel avansat
- operare PC

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu profesional dinamic
- sansa dezvoltarii carierei alaturi de o echipa de profesionisti
- pachet salarial motivant (salariu si bonuri de masa)
- oportunitatea de a cunoaste in detaliu piata produselor si serviciilor bancare

Conso Media Group este compania care administreaza portalul financiar www.conso.ro, cel mai important website de informatii financiare pentru consumatori din Romania.