Analist informatii

Axa Real Investment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea si verificarea informatiei, incarcarea si administrarea bazei de date clienti pe suport electronic si pe hartie.
Evaluarea si selectarea cererilor si ofertelor imobiliare, negocierea preturilor prin telefon, stabilirea vizionarilor pentru agentii imobiliari.

CERINTE

- Studii superioare terminate sau in curs de finalizare;
- Cunostinte de operare pe calculator: Microsoft Office (word, excell, power point), navigare Internet;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala;
- Abilitati de comunicare;
- Capacitate de sinteza si de analiza
- Abilitati de negociere, vanzari;
- Profil etic / integritate;
- Dorinta de dezvoltare profesionala si personala

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix si comision
-Contract individual de munca pe perioada nedeterminata
-Laptop, telefon mobil
-Asistenta personalizata oferita de un consultant de specialitate la locul de munca
-Cursuri de formare profesionala, seminarii si ateliere de lucru
-Un mediu de lucru degajat, propice dezvoltarii profesionale si personale

DESCRIEREA FIRMEI

Lucram cu Oameni pentru Oameni.
Ne dorim un/o coleg/a care sa ne completeze echipa. Venim in intampinare cu experienta acumulata si suntem dornici sa crestem impreuna.

Agentia noastra imobiliara are o vechime de doi ani si o experienta manageriala de 20 de ani pe piata imobiliara din Bucuresti.
Suntem oameni dinamici, orientati atat pe rezultate cantitative si calitative cat si pe respectarea standardelor profesionale.