ANALIST FINANCIAR

SC OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Realizarea de analize complexe privind costurile de productie pe fiecare centru de cost
- Realizarea de previziuni bugetare
- Realizarea de analiza privind contul de P&L
- Realizarea de raportari financiare: cash flow, simulari de scenarii, etc
- Alte rapoarte sau analize cerute ad-hoc de catre seful ierarhic sau de catre managerii de fabrica legate de costurile de productie sau aspecte similare

CERINTE

- Studii Economice Superioare finalizate
- Experienta minim 3 ani in calitate de contabil/analist financiar in cadrul unei companii cu activitate de productie
- Cunostinte de limba engleza la nivel cel putin mediu
- Foarte bune abilitati de analiza si sinteza
- Capacitatea de a identifica toti factorii care influenteaza costurile de productie
- Abilitati dezvoltate de organizare
- Bune abilitati de lucru in echipa
- Implicare si proactivitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Suntem o echipa de profesionisti. Buni colegi de echipa. Orientati catre rezultate si performanta. Gata oricand sa actionam cand este nevoie de noi. Acestia suntem noi!
Cu o experienta de peste 7 ani in Romania, Obiettivo Lavoro Romania este exact genul de companie care iti poate oferi jobul potrivit pentru tine.
Suntem siguri ca oferim doar ce este mai bun. De aceea trebuie sa profiti de aceasta oportunitate.