Analist Call Center - monitorizare echipa

Professional HR Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

 Valideaza contractele de servicii de date premium si a serviciilor adiacente cu suport Date Premium, primite prin aplicatiile IT;
 Solicita solutia tehnica, costurile si timpii de implementare de la entitatile tehnice;
 Intocmeste analiza financiara si studiul de fezabilitate pentru aprobarea investitiei, in conformitate cu costurile si pe baza preturilor comunicate de reprezentatii de vanzari si obtine resursele necesare implementarii proiectelor (cod proiect, manager de proiect, cod buget);
 Organizeaza proiectele din portofoliul predefinit;
 Dezvolta si implementeaza instrumentele necesare pentru raportarea evolutiei si gradului de finalizare a fiecarui proiect;
 Ofera informatii si consultanta in probleme de reproiectare a proceselor si procedurilor interne pentru eficientizarea acestora, sprijinind astfel obiectivele companiei si respectarea legislatiei in vigoare;
 Identifica si investigheaza problemele legate de proiectul.

CERINTE

 Studiile superioare reprezinta un avantaj;
 Experienta in domeniul din care provine proiectul de cel putin 3 ani (tehnic, comercial, IT);
 Bune cunostinte de operare PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook);
 Corectitudine, onestitate, initiativa;
 Abilitati de lucru in echipa;
 Abilitati de comunicare;
 Gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

- Se acorda bonusuri de performanta.

Professional, lider pe piata agentiilor de Resurse Umane din Romania, ofera clientilor sai servicii complete in domeniul resurselor umane: recrutare, testare, selectie si plasare de personal, administrare de personal, executive search, evaluare de personal, assessmnet & development centers, audit organizational si training.
Pastram confidentialitatea si tratam cu profesionalism fiecare candidatura.

Site: www.professional.com.ro

Sediul central:
Bucuresti
B-dul. Alexandru Ioan Cuza, nr. 4, Sector 1
Tel.: +40 21 314.69.30
E-mail: office@professional.com.ro

Filiale:
Brasov, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Ploiesti, Timisoara.

Rep Moldova - Chisinau
MD-2068, Chisinau, str. Miron Costin nr. 7, biroul 404
Tel./Fax: + 373 22 439781
Tel: +373 22 449978
E-mail: professional-md@professional.md

Bulgaria - Sofia
Sofia 1000,B-dul Vitosha, nr.66, etaj 4
Tel: +359 2 489 44 65
Fax: +359 2 489 12 00
E-mail: professional-bg@professional.bg