Analist calitate

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Efectueaza activitati de inspectii si analize de laborator la receptie,pe fluxul tehnologic,produs finit,livrare si utilitati;
-Raspunde de exactitatea rezultatelor,a analizelor si a probelor efectuate intocmind,semnand si stampiland inregistrarile indicatorilor de calitate pe care le emite pentru fiecare produs in parte;
-Verifica calitatea materiilor prime din punct de vedere fizico-chimic la receptia acestora,conform cerintelor interne;
-Intocmeste documente de calitate care insotesc produsele livrate,conform legislatiei in vigoare;
-Aplica corect tehnicile de esantionare a metodelor de analiza conform standardelor in vigoare.

CERINTE

-Experienta in laborator de seminte oleaginoase,cereale,zahar,conserve de fructe si legume;
-Studii medii;
-Cunostinte operare PC;
- Avantaj cunoasterea lb. engleze;
-Orientare spre calitate,mediu si siguranta;
-Disponibilitate de lucru in schimburi.

BENEFICII OFERITE

- transport asigurat;
- tichete de masa;

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.