Analist bancar - Excel Mediu - Avansat, Bucuresti

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam ANALIST baze de date pentru clientul nostru, companie multinationala din domeniul bancar.

Activitatea presupune lucrul in EXCEL, formare baza de date cu clienti, functii, aplicatii in excel pentru raportare.

Cunosti Excelul la nivel mediu-avansat? Ai lucrat cu acesta? Esti organizat/a?

Pe tine te cautam!

Postul este full - time, L-V 9:00 - 18:00 (zona Piata Unirii)

Poti aplica, trimitand cv-ul pe adresa de e-mail i.achim@trenkwalder.ro

CERINTE

- Excel - nivel mediu-avansat
- organizare
- atentie la detalii
- seriozitate

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).