Ambalator - Sectorul 4

UPA Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Umplerea raionului/vitrinelor;
- Cantarirea produselor, imprimarea si gestionarea etichetelor de pret;
- Asigurarea curateniei si ordinii in raion si rezerva;
- Pregatirea produselor pentru vanzare;
- Relationarea cu clientii, colegii si colaboratorii;
- Participarea la inventar.

CERINTE

•Nivel minim de calificare: invatamant gimnazial;
•Experienţa profesionala: constituie un avantaj;
•Calificare profesionala: constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:

- salariu (1050 lei brut), bonuri de masa (215 lei), sporuri;
- program de lucru in ture (06:00 - 14:30; 13:30 - 22:00), 5 zile pe saptamana.

UPA Solutions este o companie romaneasca ce oferă o gamă largă de servicii printre care furnizarea de servicii de recrutare, selecție de personal și formare profesională.

Compania aflată în continuă dezvoltare are în prezent un număr de 12 colaboratori în patru centre de contact, Bucureşti, Botoşani, Brăila şi Alba Iulia, urmând să deschidă în perioada următoare, noi puncte de lucru. Expertiza echipei din cadrul UPA Solutions în domeniul serviciilor de resurse umane permite companiei noastre să asigure servicii de calitate alături de garanția identificării candidaților potriviți dinamicii companiilor-client.

Pentru mai multe informatii vizitati site-ul: www.upasolutions.ro