AMBALATOR MANUAL - OTOPENI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătește produsele pentru ambalare;
- Introduce manual marfa în cutii;
- Asamblează cutiile pentru transport;
- Pune mărfurile pe paleţi;
- Identifică produsele din depozit cu ajutorul aparatului de scanat;
- Sigilează manual cutiile cu mărfuri;
- Verifică ambalarea corespunzătoare a mărfurilor şi starea ambalajului în timpul operaţiunilor de încărcare/descărcare;
- Depozitează produsele ambalate;
- Asigură în permanenţă ordinea şi curăţenia la locul de muncă.

CERINTE

- Persoană responsabilă și dinamică;
- Rapiditate, dexteritate, atenție distributivă;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.