AMBALATOR MANUAL

SC OPHIR OPTICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Ambalarea produselor conform instructiunilor de lucru si a standardelor de calitate stabilite;
Inscriptionarea corecta a produselor / ambalajelor si pregatirea documentatiei pentru export;
Aplicarea etichetelor sau a altor semne de marcare, paletizarea corespunzatoare a ambalajelor;
Manipularea corespunzătoare a produselor pentru evitarea producerii pierderilor nejustificate;
Desfasoara diverse activitati in cadrul depozitului, conform regulilor stabilite si a instructiunilor primite de la gestionar;

Disponibilitate de a lucra in schimburi;

CERINTE

Cerinte
Experinţa în domeniu min. 3 ani.
Persoana activa, responsabila, serioasa si muncitoare;
Atentie distributiva, atentie la detalii si indemanare;
Corectitudine şi punctualitate;
Abilitati de lucru sub presiunea timpului si rezistenta la stres;
Abilitatea de a lucra bine in echipa;

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu

Unitate de productie - zona industrial in sectorul 3 Bucuresti