Amazon Customer Advisor- Italian

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunosti limba italiana la nivel avansat? Iti doresti un job flexibil ce iti da posibilitatea sa lucrezi de acasa?
Daca raspunsul este “Da”, atunci avem job-ul ideal pentru tine!
Amazon cauta noi colegi pentru pozitia de Customer Advisor!

Responsabilitati:

- Oferirea de asistenta clientilor prin telefon, e-mail sau chat;
- Gestionarea si solutionarea reclamatiilor primite din partea clientilor in conformitate cu politicile companiei;
- Dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii existenti sau noi;
- Realizarea target-ului stabilit.

CERINTE

- Bune cunostinte de limba italiana - atat scris, cat si vorbit;
- Conexiune la internet, telefon fix si casti cu microfon;
- Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office, Windows, E-mail, Chat;
- Disponibilitate de lucru in intervalul 07:00 – 24:00.

BENEFICII OFERITE

- Sesiuni complexe de training;
- Pachet salarial atractiv si bonusare in functie de performante;
- Program de lucru flexibil;
- Oportunitati de dezvoltare intr-un cadru multinational.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.