SC ALSON ENERGY TRADING SRL angajeaza Consultant Vanzari

SC Alson Com Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

ALSON ENERGY TRADING angajeaza 1 X CONSULTANT VANZARI pentru Showroom-ul de mobila ,,HAPPY HOME" din Piata Victoriei.

•receptioneaza marfurile conform facturilor si sesizeaza in scris neregulile constatate;
•pregateste marfurile pentru expedierea catre client;
•marcheaza cu preturi produsele din magazin , conform catalogului;
•confirma cantitativ comanda clientului pentru facturare;
•verifica periodic stocurile din magazin sau de la furnizori;
•cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele;
•prezinta oferta firmei la potentialii clienti;
•vinde produsele firmei atat la clientii existenti cat si la posibili noi clienti

CERINTE

•minim studii liceale(studiile universitare reprezinta un avantaj);
•experienta minim 1 an ;
•cunostinte de contabilitate primara;
•atitudine pozitiva, pro- activa, orientata catre client;
•persoana dinamica, cu abilitati excelente de comunicare, spirit organizatoric;
•personalitate deschisa- buna relationare cu potentialii client.

BENEFICII OFERITE

•salariu motivant;
•bonus in functie de performanta;
•program flexibil.

Firme producatoare de mobilier din lemn masiv,servicii de design si amenajare ,vanzare combustibili si produse petrochimice.