Ajutor mașinist offset

EBC

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC HR Solutions recrutează un Ajutor mașinist offset pentru o importantă tipografie din București.

CERINTE

- Disponibilitate și flexibilitate în ceea ce privește sarcinile de serviciu transmise de șeful de atelier sau șeful de schimb pentru orice punct de lucru din spațiul de producție;
- Studii medii;
- Experiență de minim 1 an în domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Tichete de masă;
- Primă de producție;
- Decontare abonament transport;
- Primă de Crăciun/Paște;
- Primă de vacanță anuală.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.