AJUTOR INSTALATOR (fara experienta)

FOX EXPERT ADVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ajutor instalator, in montajul de instalatii apa polipropilena, cupru, pvc-u, filtre apa, hidrofoare, pompe, echipamente pentru tratarea apei
- Lucrari de intretinere periodica/revizii
- Remedierea defectiunilor la sediul clientului

CERINTE

- Persoana organizata, serioasa, putere de munca, cu sau fara experienta, care isi doreste sa se specializeze in domeniu
- Orientat spre client, muncitor
- Studii medii finalizate (scoala profesionala sau liceu), cursul de instalator poate fi un avantaj
- Carnet de conducere categoria B - avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix real norma intreaga, contract de munca perioada nedeterminata
- Tichete de masa
- Program lucru 8h, L-V , in functie de lucrari programul de lucru poate fi mai scurt (salariul nu va suferi modificari)
- Deplasarile la client se fac cu masina companiei
- Prime de sarbatori

Recrutam fara comision un Instalator! Clientul nostru este o companie cu echipa tanara, ce activeaza pe piata din Romania de 5 ani. Aceasta promoveaza si comercializeaza echipamente si instalatii profesionale pentru tratare apa: hidrofoare, osmoze inverse, filtre de apa, dedurizatoare, s.a.

FOXExpert ofera solutii resurse umane complete si customizate: recrutare, consultanta, salarizare, administrare personal, evaluare si dezvoltare organizationala. Investim energie, pasiune si experienta pentru a oferi cel mai bun rezultat partenerilor nostri.
Solutiile noastre. Rezultatele voastre.