AJUTOR GESTIONAR DEPOZIT

B Meters Apa S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Depoziteaza si manevreaza marfurile astfel incat fiecare articol sa se afle la locul prestabilit.
Participa la receptia cantitativa si calitativa a marfurilor.
Aplica coduri de bare pe produse si ataseaza tuturor articolelor documentatiile aferente.
Pregateste marfa pentru livrare: ambaleaza, face colete, eticheteaza cutii, paleteaza etc.
Preda marfa pregatita catre clienti, agenti de livrari, curieri.
Efectueaza inventarul zilnic in colaborare cu gestionarul, verifica stocul de marfa fizic existent si il compara cu cel scriptic.
Pastreaza si preda actele contabile cu care opereaza: dispozitii de livrare, avize de insotire a marfii, facturi, CMR, AWB etc.

CERINTE

Experienta relevanta, de cel putin 2 ani, in activitatea de depozitare, logistica, distributie.
Studii medii, in domeniul economic sau tehnic.
Persoana organizata, atenta la detalii, cu initiativa, spirit de lucru in echipa.
Permis conducere categoria B (minim 2 ani, fara antecedente rutiere).
Cunostinte medii de operare PC (Windows, Word, Excel).

BENEFICII OFERITE

Negociabil

Societatea comerciala B METERS Apa este reprezentantul exclusiv in Romania al producatorului european de contoare cu aceeasi denumire.
Sub brandul B METERS se produc contoare pentru apa si accesorii in 3 fabrici din Italia, aflate in proprietatea companiei, care inglobeaza o suprafata totala acoperita de 10.000 mp si neacoperita de 10.000 mp, echipate cu utilaje avand un inalt nivel de automatizare. Volumul de fabricatie depaseste 1,8 milioane de contoare pe an, ceea ce face ca B METERS sa ocupe o pozitie de lider printre producatorii de contoare de apa, atat in Italia, cat si la nivel european.
Reprezentanta din Bucuresti reuneste un colectiv de specialisti cu vechime si experienta in domeniul contoarelor si debitmetrelor pentru orice tip de aplicatie: contorizare rezidentiala (individuala sau colectiva), retele de distributie apa potabila, contorizare energie termica (incalzire si racire), debitmetrie industriala si de proces.
Pe langa portofoliul de echipamente de contorizare, compania B METERS Apa poate oferi gratuit asistenta de specialitate, documentatii tehnice.
Va invitam sa consultati gama completa de produse la: www.bmeters.ro