Ajutor gestionar

Inform Lykos S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera?
Noi, Inform Lykos Romania, suntem in cautarea unui Ajutor gestionar, care sa se alature echipei noastre!

Daca esti un bun profesionist si esti pregatit pt aceasta provocare, aplica pe site sau trimite-ne aplicatia ta la adresa de e-mail: resurse.umane@lykos.ro.

Descrierea postului:
• Gestionarea stocurilor de materii prime, materiale, semifinite, consumabile si piese de schimb;
• Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate in conformitate cu actele de insotire a marfii (avize,facturi, etc.);
• Operarea intrarilor, iesirilor si consumurilor de materiale in sistemul de gestiune SAP;
• Etichetarea materialelor stocate in depozit;
• Preluarea si operarea retururilor;
• Verificarea periodica a stocurilor (teren vs. scriptic)
• Arhivarea documentelor (receptii de marfa, etc.);
• Respectarea conditiilor de depozitare;
• Pastreaza o ordine desavarsita in spatiile de depozitare;
• Raspunde pentru respectarea in cadrul depozitului a normelor de protectie a muncii si a celor de paza si securitate impotriva incendiilor.

CERINTE

• Studii medii;
• Cunostinte operare PC (Word, Excel);
• Experienta pe un post simiar, autorizatia de stivuitorist si/sau cunostintele SAP pot fi un avantaj;
• Simt tehnic si abilitati de comunicare;
• Energie, seriozitate, buna organizare;
• Atitudine pro-activa si spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, transportul angajatilor este asigurat de catre companie.

Inform Lykos S.A. - Membru LYKOS. Companie multinationala, specializata in soluții și produse complet personalizate in domeniul tiparirii formularelor pentru afaceri si a documentelor securizate.

Oferim solutii pentru toate nevoile clientilor nostri in domeniul documentelor si datelor, de la cele mai simple documente, pana la informatii complexe si confidentiale, precum si gestionarea datelor.

Tehnologiile inovatoare si valorile traditionale reprezinta secretul succesului nostru de patru generatii incoace. Numele nostru garanteaza siguranta si exactitatea serviciilor personale.

Compania in cifre:
300.000.000 clienti
50 tari
118 ani de incredere