Ajutor de bucatar/bucatar sectia rece

Master Gusto SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregătirea legumelor, sosurilor și a altor ingrediente necesare;
- Asigură curățenia zonei de lucru;
- Participă activ la întreținerea ustensilelor de bucătărie și a echipamentului din dotare;
- Realizează activitățile preliminare gătitului - sortează, curăță, spală, toacă materiile prime;
- Asigură implementarea și menținerea standardelor de păstrare și depozitare a produselor, semipreparatelor și preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare.

CERINTE

- Studii sau experiență în domeniu;
- Persoană tânără, activă și energică.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv și alimentație gratuită;
- Transportul pentru angajați asigurat de companie;
- Cafea naturală la un preț de vis :)
- Participarea la training-uri de dezvoltare personală și profesională;
- Posibilități reale de creștere în carieră.

Cu Star Kebab ești mai aproape de visurile tale!

„Star Kebab – gustul visului!” este un brand pe piața restaurantelor de tip fast-food ce a luat naștere în orașul Chișinau, Republica Moldova. Primul local și-a deschis ușile la 15 noiembrie 2011, cucerind capitala prin conceptul său unic, prin gustul deosebit al bucatelor și prin calitatea înaltă a deservirii.
Începând cu anul 2012, „Star Kebab” oferă posibilitatea de a lansa propria afacere, prin procurarea francizei. În prezent, rețeaua este formată din 9 restaurante, dintre care 3 proprii și 6 franciză. Pe data de 17 august 2016 „Star Kebab” s-a lansat pe piața românească și a deschis primul local în București. Mai multe detalii vezi pe www.starkebab.ro.