Ajutor de bucatar

dnata Catering SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA POSTULUI:
Pregatirea produselor alimentare si indeplinirea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie.

PROGRAM DE LUCRU:
• 12/24 si 12/48, cu contract de munca pe perioada nedeterminata.

CERINTE

• Respecta retetele de productie si modul de prezentare a produsului finit conform instructiunilor companiei;
• Verifica specificatia de meniu si detaliile de preparare a alimentelor;
• Se asigura ca produsele alimentare corespund permanent si pe deplin cererii clientului, in ceea ce priveste cantitatea, calitatea, costul si timpul de productie;
• Se asigura ca toate produsele utilizate sunt in conformitate cu procedurile si standardele companiei si legislatiei in vigoare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
• Salariu fix + spor de noapte + spor de vechime, in concordanta cu grila de salarizare a companiei;
• Bonusuri periodice dobandite in urma peformantelor dovedite si a vanzarilor;
• Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (masa, transport, tichete de masa);
• Planuri de dezvoltare profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei .

DNATA CATERING SRL este o societate care operează, pe platforma aeroportului internaţional Henri Coandă, facilităţi de catering pentru aeronave şi de alimentatie publica (restaurante, baruri, cafenele, self service) conforme cu toate specificaţiile standardelor de operare internaţionale.