Ajutor bucatar , bucatar

PALACE PUB

Job expirat

RESPONSABILITATI

BUCATAR si ajutor bucatar , program de lucru flexibil, salariu atractiv, colectiv tanar, interviuri in locatie,

CERINTE

experienta minim 1 an in domeniu

BENEFICII OFERITE

detalii la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Palace Pub - Restaurant Bar
PALACE PUB - este un Irish Pub autentic dar cu ceva in plus: Gradina Palatului, spectacole si evenimente culturale si nu ultimul rand multa bere. Aici gasiti un ambient placut si cald unde MESELE CU DRAFTUL DE BERE PE ELE reprezinta una dintre atractile locului.

PALACE PUB - este localizat intr-un "PALAT" (Palatul Bragadiru Bucuresti Unirii) o cladire unde se simte aerul aristocrat dar insa unde nu lipsesc dotarile moderne audio-vizuale si de climatizare corespunzatoare unei locatii tip PUB.

Fiind unul din cele mai mari IRISH Pub-uri din Romania aici puteti viziona spectacole de TEATRU, dar si serii specifice de KARAOKE .

"Asul din maneca" al Pub-ului este o minunata GRADINA DE VARA - AMFITEATRU (gradina interioara a palatului) unde pe langa mesele si barul din aer liber exista si o scena pentru FESTIVALURI DE VARA.