Ajutor bucatar

GAME WORLD ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ajutarea la prepararea produselor culinare,
- participarea la toate etapele de producere a preparatelor culinare, de la primirea ingredientelor pana la decorarea produsului final,
- colaborarea cu mai multe echipe in acelasi timp, prioritizand sarcinile primite de la bucatarii cu care lucram,
- comunicarea cu personalul din bucatarie pentru a stabili sarcinile prioritare.

CERINTE

Cerinte: seriozitate, punctualitate, spirit de echipa si practic,

BENEFICII OFERITE

Oferim: pachet salarial atractiv, program de lucru in ture, echipa tanara

Game World Romania este una dintre companiile reprezentative pe piata centrelor de divertisment din Romania, avand ca domeniu de activitate organizarea si exploatarea salilor de jocuri electronice.

Compania este prezenta in Bucuresti si in alte 5 orase importante din tara: Cluj-Napoca, Constanta, Brasov, Sibiu si Alba Iulia.