Agenti, Reprezentanti vanzari, Distribuitori IMPLANTURI DENTARE

Ziveco Group Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti
- Promovarea produselor si a imaginii companiei.

CERINTE

- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere.
- Experienta in comertul cu produse stomatologice reprezinta un avantaj
- Persuasiune, seriozitate, perseverenta, integritate, profesionalism

BENEFICII OFERITE

Telefon + comision din vanzari + bonificatii

Societatea noastra face parte dintr-un grup international, care de 15 ani concepe si produce in Italia, implanturi dentare si componente protetice destinate pietelor din Tarile de Nord, Americii Centrale si de Sud.
In 2013 am decis realizarea propriilor linii de produse sub marca "ZivEco" pentru piata din Italia si tarile europene, inclusiv Romania.
In prezent, suntem in deplina expansiune si cautam agenti de vanzari, reprezentanti de vanzari si distribuitori pentru produsele noastre, atat pentru piata din Romania, cat si pentru alte tari europene si nu numai.