Agenti imobiliari cu/fara experienta

Complex Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul imobiliar desfasoara atat munca de birou cat si munca de teren,vizioneaza oferte,stabileste intalniri cu clienti,incheie precontracte.

CERINTE

bune abilitati de comunicare, negociere si organizare (gestionarea eficienta a timpului),

-atitudine pozitiva,dorinta de afirmare,spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

comision 50%,bonusuri lunare,prime.

-training gratuit;

-laptop,telefon, masina de serviciu sau decont benzina,decontare transport (RATB,Metrou);

-publicitate agresiva;

-portofliu de proprietati reprezentate exclusiv de agentia noastra;

-program flexibil,team-building-uri lunare;

-birou stradal,conditii decente de lucru;

-echipa tanara si dinamica;

-castiguri motivante,peste media din Romania.

Complex Imobiliare,agentie dedicata sectoarelor 2 si 3,angajeaza agenti si consilieri imobiliari cu/fara experienta in domeniul imobiliar.