Agenti imobiliari

EXPRESS HOMESS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intermedierea relatiei dintre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias, crearea unei baze de date de vanzatori, identificarea persoanelor care doresc sa faca achizitii imobiliare, promovarea ofertelor pentru potentialii clienti, pastrarea confidentialitatii tuturor informatiilor referitoare la datele de identificare ale clientilor si ale agentiei, pastrarea secretului de serviciu, contribuirea la crearea unei bune reputatii in ceee ce priveste serviciile oferite de catre agentie, menţinerea la standardele unei bune functionări a aparaturii din dotare, utilizarea cu responsabilitate a aparaturii din dotare, fără abuzuri, anunţarea oricărei defecţiuni serviciului administrativ, utilizarea cu aprobare a serviciului telefonic international, conştiinciozitate viz-a-vis de sarcinile pe care le are de îndeplinit, adaptare la nevoile clientului, mentine curatenia la locul de munca, respecta disciplina la locul de munca, respecta programul de lucru conform normelor interne ale agentiei, raspunde in timp util solicitarilor clientului, programeaza din timp, de comun acord vizionarile, prezinta punctualitate si seriozitate fata de client si nu numai.

CERINTE

Disponibilitate la program prelungit, cunostinte operare calculator, cu sau fara experienta, persoane optimiste si dinamice, care sa aiba o fire comunicativa, spirit de echipa, studii medii sau superioare, abilitati de vanzare, spirit de negociere, dorinta de a invata si avansa din punct de vedere profesional si financiar.

BENEFICII OFERITE

Birou individual, laptop, masina, telefon mobil, decontare mijloace de transport, contract de munca, comision substantial din realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE IMOBILIARA