Agenti de vanzari Bucuresti,Muntenia,Dobrogea,Transilvania

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezinta produsele firmei si asigura consultanta tehnico-comerciala
- Promoveaza, oferteaza de la sediul firmei si din teren, la sediul clientului
- Mentinerea portofoliului de clienti actual, dar si extinderea acestuia
- Analiza pietei si a competitivitatii

CERINTE

- Studii medii sau superioare (avantaj - cunostinte economice si/sau tehnice)
- Abilitati certe de vanzator
- Bun comunicator
- Cunostinte operare PC - Word, Excel
- Permis de conducere categoria B si experienta
- Capacitate de a insusi un volum mare de informatii despre domeniu
- Disponibilitate pentru deplasari
- Ambitie, putere de munca, bun simt

BENEFICII OFERITE

- Salariu corelat cu performanta si realizarile - salariu fix, comision, bonus
- Posibilitatea avansarii
- Masina
- Telefon mobil
Rog aplicantii care au studiat profilul companiei si cred ca pot face fata domeniului sa trimita cv si la gelu@gelurade.com

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 10 ani.
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european si produse de ridicat nivel tehnic.Promotor al celor mai noi tendinte in design.
Proaspat distribuitor al renumitei companii germane Hettich cauta personal pentru a configura divizia de vanzare cu acelasi nume.